Home > kurs dla średnio zaawansowanych > Kurs podstaw szycia odzieży i pracy z wykrojami z czasopism

zapisy w trakcie, możliwość wystawienia vouchera na kurs nauki szycia do wręczenia na prezent


kurs-nauki-szycia-dla-początkującychKurs nauki szycia na maszynie- podstawy. Zaczynamy w poniedziałek (29.01.2017) g 18.

Na kursie nauczysz się podstaw, dzięki którym dalsza nauka z filmami z youtube i tutorialami szyciowymi będzie łatwa. Naucz się solidnych podstaw z nami już teraz!

Kurs praktycznej nauki szycia trwa 6 tygodni (6 spotkań), w sumie 14 godzin ćwiczeń. Kurs odbywa się co poniedziałek w godzinach 18-20:20. Pojedyncze zajęcia w przypadku nieobecności można odrobić!

Cena kursu to 410 pln (cena obejmuje 14h praktycznego kursu nauki szycia, potrzebne materiały do wykonania szablonu na wymiary indywidualne, potrzebny sprzęt, kawę herbatę, nie obejmuje potrzebnych tkanin czy dzianin.

szczegóły kliknij w baner obok

Na kursie nauczysz się:

– obsługi maszyny do szycia (nawlekanie, szpulowanie, ustawianie naprężeń ściegów, ich wybór itp)

– tworzenia podstawowej formy spódniczki na własne wymiary

– pracy z gotowymi wykrojami ze specjalistycznych czasopism np. z Burdy

– odpowiedniego ułożenia form na tkaninie, dodawanie odpowiednich zapasów na szwy i obręby

– szycia (ściegi, szwy, obręby, wszywania zamków, paska itp)

 

Uszyjesz:

Spódniczkę podstawową na własne wymiary, a jeśli czas pozwoli wspólnie wykonamy inne projekty np.: uszyjemy t-shirt, poszewkę na poduszkę itp. Pamiętajcie, że materiały na spódniczkę przynosicie we własnym zakresie i umawiamy się, że będzie to tkanina (na pierwsze ćwiczenie wybieramy tkaninę, gdyż zazwyczaj nie sprawia trudności w szyciu). Ilość materiału zależy od długości spódniczki i rozmiaru, wszystko dokładnie przedstawimy na pierwszych zajęciach.

 

Cena obejmuje: sprzęt (maszyny do szycia dostępne podczas nauki szycia), przybory krawieckie, pomoc i wiedzę instruktora, kawę i herbatę.

W celu rezerwacji należy wysłać maila (biuro@szyjemy.com) lub zadzwonić (tel 500 243 709 po g 16), a następnie po potwierdzeniu, że miejsce jest, wykonać przelew.

Ilość miejsc ograniczona, a o rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszenia oraz wpłaty.

Minimalna ilość osób, aby kurs wystartował to 6 osób. W przypadku nie zebrania się grupy przesuwamy termin rozpoczęcia lub zwracamy pieniądze (decyduje osoba zainteresowana).

 

Dane do przelewu: Ewa Szafranek (szyjemy.com) mbank 23114020040000310252221725 w tytule przelewu: datę pierwszych zajęć (29.01.2018), imię i nazwisko, nr telefonu oraz mail.

 

data rozpoczęcia 29.01 (poniedziałek) g. 18-20:20
osoba prowadząca Hania Kolanowska
ilość godzin zegarowych 14
koszt 410 pln
materiały w cenie kursu nie
poziom kursu dla początkujących i już szyjących
minimalna ilość osób osiągnięta zbiera się