Home > Kurs szycia Poznań

Jeśli chcesz nauczyć się szycia, kroju czy konstrukcji i modelowania to odpowiednie miejsce do tego. Organizujemy kursy szycia dla początkujących oraz doszkalające dla osób już szyjących.

Aktualną ofertę kursów oraz warsztatów znajdziesz na naszej głównej stronie lub w kalendarzu kursów (szukaj kursów/warsztatów zaczynających się od słowa START (to pierwszy dzień kursu). Na część kursów możesz również dołączyć w trakcie (przed kursem upewnij się czy jest jeszcze wolne miejsce: biuro@szyjemy.com lub tel. 500 243 709). Poniżej krótki opis dostępnych kursów i warsztatów pomoże on Tobie wybrać coś odpowiedniego dla Ciebie.

 

Kursy to cykl spotkań, które mają za zadanie wprowadzić ciebie w zagadnienia krawiectwa (obecnie oferujemy dwa poziomy: od podstaw i dla średnio zaawansowanych). Kursy takie zazwyczaj trwają 14 lub 20 h zegarowych.  Podczas kursu skupiamy się na ćwiczeniach praktycznych przy maszynie, aby jak najlepiej przygotować Ciebie do samodzielniej pracy z maszyną i projektami.

Warsztaty tematyczne to spotkania, na których skupiamy się na konkretnych zagadnieniach np.: szycie poduszek (poszewek), szycie rolet rzymskich, szycie torebek, nauka konstrukcji/ modelowania. Kursy te czasem wymagają od Ciebie znajomości podstaw szycia (przed zapisaniem się na warsztat upewnij się czy jego poziom jest dostosowany do Twoich umiejętności).

Cykliczne warsztaty to spotkania dla osób, które mają swoje pomysły lub chcą chodzić na zajęcia w sposób bardziej elastyczny terminowo. Zajęcia te odbywają się cyklicznie w poniedziałki 17:20- 18:35 i w soboty 10:30-13:00 (nie w każdą, sobotnie warsztaty to 2 zajęcia), okazjonalnie również w piątki o g 18. Cena to 140 pln za 4 zajęcia każde po 1h 15 min.