Warsztaty Tematyczne Poznań 1-dniowe (nauka szycia)

—————————————–

PRZEŁOŻONE NA 24.01.2015 (już zapisana minimalna ilość osób)

przerobki nauka szycia24.01.2015 (sobota) o g 10:30 zaczynamy warsztaty szycia dla osób umiejących szyć (wystarczy, że znasz obsługę maszyny i posiadasz choćby małe doświadczenie w szyciu).

Warsztaty trwają 3h zegarowe, a podczas ich trwania nauczysz się/ dowiesz jak:

- jak skracać lub wydłużać odzież

- jak dopasowywać ją do sylwetki

- jak przerabiać odzież według własnego pomysłu

- jak właściwie skracać, wydłużać odzież

Uczestnicy sami przynoszą odzież do przerobienia/naprawy i w oparciu o te przykłady uczestnicy uczą się teoretycznie i praktycznie jak je właściwie wykonywać.

Ilość miejsc ograniczona, a o rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszenia oraz wpłaty.

Minimalna ilość osób, aby kurs wystartował to 6 osób. W przypadku nie zebrania się grupy przesuwamy termin rozpoczęcia lub zwracamy pieniądze (decyduje osoba zainteresowana).

Dane do przelewu: Ewa Szafranek (szyjemy.com) mbank 23114020040000310252221725 w tytule przelewu: datę zajęć (16.01.201), imię i nazwisko, nr telefonu oraz mail.

PROMOCJA: zapisz się z koleżanką, a obie otrzymacie 10% zniżki w cenie.

—————————————–

nauka-szycia-spodnica-z-kola

Chcesz zacząć przygodę z szyciem lub może doszkolić się i poprawić technikę? Jeśli tak to ten jedno dniowy kurs jest dla Ciebie.

15 listopada spotykamy się, aby uszyć spódniczki z koła lub z połowy koła.

Otrzymacie od nas materiały na podstawie których będziecie potrafić skroić spódniczkę według własnego projektu. Kupić odpowiednią ilość materiały. A jeśli będziecie mieć wątpliwości to spotkamy się 7.11 o g 18 aby omówić wszystko dokładnie.

Uczestnicząc w warsztacie nauczycie się obliczać ile materiału należy kupić, jak skroić spódniczkę, jak wszyć zamek, pasek i jak wykończyć ją profesjonalnie.

Koszt kursu to 87 pln lub 76 pln jeśli udostępnicie ten baner na waszej stronie FB (wystarczy, że prześlecie na potwierdzenie linka na adres: biuro@szyjey.com)

Zapewniamy:

-maszyny

- nici

- akcesoria

-opiekę instruktora

- kawę i herbatę

Tkaniny i zwykły zamek ok 25 cm przynosicie we własnym zakresie.

W celu rezerwacji należy wysłać maila (biuro@szyjemy.com) lub zadzwonić (tel 500 243 709 po g 16), a następnie po potwierdzeniu, że miejsce jest wykonać przelew.

Ilość miejsc ograniczona, a o rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszenia oraz wpłaty.

Minimalna ilość osób, aby kurs wystartował to 6 osób.

Dane do przelewu:
Ewa Szafranek (szyjemy.com)
mbank 23114020040000310252221725
w tytule przelewu: datę pierwszych zajęć (15.11.2014), imię i nazwisko, nr telefonu oraz mail

…………………………………………………………………………………

nauka-szycia-posciel-dla-dzieckaUczestnicząc w warsztacie szycia pościeli opanujesz podstawową obsługę maszyny, poznasz podstawy kroju i szycia. Mogłaś nigdy nie szyć, a wyjdziesz z własnoręcznie uszytą pościelą.

Cena obejmuję naukę szycia od podstaw, potrzebny sprzęt, nici, nie tkaniny. Na warsztaty należy przynieść swoje tkaniny lub dopłacić 32 pln do kosztu warsztatu i skorzystać z naszych tkanin (fragment wzoru na zdjęciu poniżej). Konieczna informacja o zakupie tkaniny przed warsztatami.tkanina

W celu rezerwacji miejsca napisz maila: biuro@szyjemy.com lub zadzwoń 500 243 709 (proszę dzwonić po g. 16), po dokonaniu rezerwacji wykonujesz przelew i masz pełną rezerwację miejsca.

Pościel będzie wykonana na konkretny wymiar, sprawdź więc jaką wielkość potrzebujesz, przykładowe:
– 135cm *100cm /poduszka 60cm * 40cm (potrzebne 2,5 m tkaniny o szerokości min 140)
– 120cm *90cm /poduszka 60cm * 40cm  (potrzebne 2,2 m tkaniny o szerokości min 120)
lub inne według potrzeb. Piszcie to pomogę określić ilość tkaniny lub pytajcie panią w sklepie z tkaninami.

Tkaninę z której będziemy szyć należy w domu zdekatyzować (tzn poddać ją działaniu temperatury i pary wodnej/wyprać i wyprasować).
Na zajęciach odpowiednią ją skroimy i uszyjemy. Nauczysz się przeliczać jakie zapasy należy dodać, jak wszyć zamek i jak estetycznie wykończyć pościel.

Jeśli chcesz otrzymać rabat, umieść baner z informacją o kursie na tablicy FB lub swoim blogu i podeślij do mnie linka do tej strony. Koszt kursy wyniesie wtedy 53pln.

Dane do przelewu:
Ewa Szafranek (szyjemy.com)
mbank 23114020040000310252221725
w tytule przelewu: datę zajęć, imię i nazwisko, nr telefonu oraz mail

mail do mnie: biuro@szyjemy.com, tel. 500 243 709

…………………………………………………………………………………nauka szycia ubranUczestnicząc w warsztacie szycia bluzki opanujesz podstawową obsługę maszyny, poznasz podstawy kroju i szycia. Stworzysz jedyną w swoim rodzaju bluzkę. Zaznajomisz się ze sposobami szycia dzianin i wykańczania bluzek dzianinowych.

Cena obejmuję naukę szycia od podstaw, potrzebny sprzęt, nici, nie tkaniny. Na warsztaty należy przynieść 1,2 metra bieżącego dzianiny lub dopłacić 25 pln do kosztu warsztatu i skorzystać z naszych dzianin.

W celu rezerwacji miejsca napisz maila: biuro@szyjemy.com lub zadzwoń 500 243 709 (proszę dzwonić po g. 16)

Bluzka będzie wykonana na własne wymiary, po otrzymaniu wpłaty wysyłam na maila dokładną instrukcję jak przygotować formę bluzki na swoje rozmiary.

Jeśli chcesz otrzymać rabat, umieść baner z informacją o kursie na tablicy FB lub swoim blogu i podeślij do mnie linka do tej strony. Koszt kursy będzie obniżony o 20% (zapłacisz 48pln).

Dane do przelewu:

Dane do przelewu:
Ewa Szafranek (szyjemy.com)
mbank 23114020040000310252221725
w tytule przelewu: datę zajęć, imię i nazwisko, nr telefonu oraz mail

…………………………………………………………………………………

nauka-szycia-poznan-szycie-podstawy-szycia

Uczestnicząc w warsztacie szycia torby opanujesz podstawową obsługę maszyny, poznasz podstawy kroju i szycia. Stworzysz jedyną w swoim rodzaju torbę na zakupy.

Cena obejmuję naukę szycia od podstaw, potrzebny sprzęt, nici, nie tkaniny. Na warsztaty nauki szycia należy przynieść min. 0,5 metra bieżącego tkaniny lub dopłacić 10 pln do kosztu warsztatu i skorzystać z naszych tkanin. W celu rezerwacji miejsca napisz maila: biuro@szyjemy.com lub zadzwoń 500 243 709.

Jeśli chcesz otrzymać rabat, umieść baner z informacją o kursie na tablicy FB lub swoim blogu i podeślij do mnie linka do tej strony. Koszt kursy będzie obniżony o 20% (zapłacisz 41,6).

———————————–

14.09.2013 (sobota) g.10-12 worek na kapcie Ewa SzafranekChcesz nauczyć się podstaw szycia? Ekspresowy kurs, dzięki którym opanujesz niezbędne podstawy obsługi maszyny i szycia. Uczyć będziemy się szyjąc worek na kapcie. Zajęcia: sob.14.09 o godz. 10 w pracowni na Wildzie. Należy przynieść tkaniny na worek (szczegóły prześlę mailem). Koszt 2 godzinnych zajęć to 70pln. Nauczysz się: obsługi maszyny, tworzenia szwów, wszywania zamka, tworzenia tunelu i tasiemki, a także obrzucania i mocowania:). A wszystko to w przyjaznej atmosferze, może nawet uda wypić się kawę . Serdecznie zapraszam. W celu rezerwacji piszcie lub dzwońcie.

…………………………

poszewka na jaśka 2.05 (czwartek) cały dzień szyjemy:) zapraszamy na warsztaty tematyczne, będziemy szyć zakupówkę (zdjęcie na samym dole strony) oraz poszewkę na  jaśka. Ty wybierasz  na co masz ochotę! warsztaty o 11 i 17, każde trwają po 3h Na warsztatach nauczymy się podstaw szycia oraz krojenia:) Kurs dla początkujących. Koszt 105 pln obejmuje materiały, potrzebny sprzęt (maszyna do szycia i wszystkie potrzebne akcesoria) oraz opiekę instruktora. Przyprowadź koleżankę i zapłaćcie po 90 pln/ za osobę!!!

……………………………………….

siatka na zakupy w iście wiosennym kolorze! chcecie taką? Jeśli tak to zapraszam na warsztaty tematyczne, gdzie każdy uszyje dla siebie taką wiosenną zakupówkę. 7.04.2013 godzina 11 czas trwania 3 godzin. Nauczymy się podstaw szycia oraz krojenia:) Kurs dla początkujących. Koszt 105 pln obejmuje materiały, potrzebny sprzęt (maszyna do szycia i wszystkie potrzebne akcesoria) oraz opiekę instruktora. Przyprowadź koleżankę i zapłaćcie po 90 pln/ za osobę!!! Interesuje Ciebie inny termin napisz do nas!siatka na zakupy