Warsztaty Tematyczne Poznań 1-dniowe (nauka szycia)

nauka-szycia-poznan-szycie-podstawy-szycia

Uczestnicząc w warsztacie szycia torby opanujesz podstawową obsługę maszyny, poznasz podstawy kroju i szycia. Stworzysz jedyną w swoim rodzaju torbę na zakupy.

Cena obejmuję naukę szycia od podstaw, potrzebny sprzęt, nici, nie tkaniny. Na warsztaty nauki szycia należy przynieść min. 0,5 metra bieżącego tkaniny lub dopłacić 10 pln do kosztu warsztatu i skorzystać z naszych tkanin. W celu rezerwacji miejsca napisz maila: biuro@szyjemy.com lub zadzwoń 500 243 709.

Jeśli chcesz otrzymać rabat, umieść baner z informacją o kursie na tablicy FB lub swoim blogu i podeślij do mnie linka do tej strony. Koszt kursy będzie obniżony o 20% (zapłacisz 41,6).

———————————–

14.09.2013 (sobota) g.10-12 worek na kapcie Ewa SzafranekChcesz nauczyć się podstaw szycia? Ekspresowy kurs, dzięki którym opanujesz niezbędne podstawy obsługi maszyny i szycia. Uczyć będziemy się szyjąc worek na kapcie. Zajęcia: sob.14.09 o godz. 10 w pracowni na Wildzie. Należy przynieść tkaniny na worek (szczegóły prześlę mailem). Koszt 2 godzinnych zajęć to 70pln. Nauczysz się: obsługi maszyny, tworzenia szwów, wszywania zamka, tworzenia tunelu i tasiemki, a także obrzucania i mocowania:). A wszystko to w przyjaznej atmosferze, może nawet uda wypić się kawę . Serdecznie zapraszam. W celu rezerwacji piszcie lub dzwońcie.

…………………………

poszewka na jaśka 2.05 (czwartek) cały dzień szyjemy:) zapraszamy na warsztaty tematyczne, będziemy szyć zakupówkę (zdjęcie na samym dole strony) oraz poszewkę na  jaśka. Ty wybierasz  na co masz ochotę! warsztaty o 11 i 17, każde trwają po 3h Na warsztatach nauczymy się podstaw szycia oraz krojenia:) Kurs dla początkujących. Koszt 105 pln obejmuje materiały, potrzebny sprzęt (maszyna do szycia i wszystkie potrzebne akcesoria) oraz opiekę instruktora. Przyprowadź koleżankę i zapłaćcie po 90 pln/ za osobę!!!

……………………………………….

siatka na zakupy w iście wiosennym kolorze! chcecie taką? Jeśli tak to zapraszam na warsztaty tematyczne, gdzie każdy uszyje dla siebie taką wiosenną zakupówkę. 7.04.2013 godzina 11 czas trwania 3 godzin. Nauczymy się podstaw szycia oraz krojenia:) Kurs dla początkujących. Koszt 105 pln obejmuje materiały, potrzebny sprzęt (maszyna do szycia i wszystkie potrzebne akcesoria) oraz opiekę instruktora. Przyprowadź koleżankę i zapłaćcie po 90 pln/ za osobę!!! Interesuje Ciebie inny termin napisz do nas!siatka na zakupy