Najczęściej zadawane pytania i regulamin

Najczęściej pojawiające się pytania:
1. Jak można zapisać się na kurs nauki szycia?
Wystarczy zarezerwować miejsce (mailowo lub telefonicznie) i przelać odpowiednią kwotę na wybrany kurs.
w tytule umieszczając: datę zajęć, imię i nazwisko oraz nr telefonu – To ważne.
Nasz numer rachunku bankowego mBank 23114020040000310252221725
Ewa Szafranek- szyjemy.com

2. Czy jeśli nigdy nie szyłam/szyłem kurs ten skierowany jest do mnie?
Zdecydowanie tak, program kursu jest indywidualnie dostosowywany do poziomu oraz oczekiwań kursanta. Większość naszych kursantów zaczynała od podstaw. Prace naszych kursantów możesz zobaczyć w zakładce „galeria zdjęć”. Zdecyduj tylko czy wolisz poświęcić więcej czasu na naukę np raz w tygodniu (cykliczne warsztaty) czy maja to być warsztaty odbywające się rzadziej (tematyczne warsztaty).

3. Kiedy będzie kolejny nabór na kursy?
Zapisy przyjmujemy cały rok, można w każdej chwili dołączyć do nowej grupy.

4. Jak wygląda program kursu?
Program jest dostosowywany do oczekiwań kursanta, najczęściej szyjemy odzież, akcesoria, torebki itp, popularne są również przeróbki odzieży.

5. Czy można na zajęcia przynieść swoją maszynę?
Tak, można.

6. Co należy przynieść na pierwsze zajęcia?
– Osoba początkująca:
Na pierwsze zajęcia w przypadku osoby początkującej nie trzeba nic przynosić. Pierwszym ćwiczeniem jest odszycie siatki na zakupy, którą będziemy szyć z tkanin znajdujących się w pracowni, natomiast jeśli osoba chce uszyć to ćwiczenie z konkretnej tkaniny to może ją przynieść na zajęcia ze sobą. Potrzebne ok 60cm bieżących materiału.
– Osoba z doświadczeniem:
Zachęcamy do przyniesienia uszytych rzeczy, aby zorientować się w poziomie zaawansowania. Dodatkowo telefonicznie czy mailowo planujemy wspólnie nad jakimi zagadnieniami będziemy pracować na zajęciach np.:: zapięcie polo, mankiety, wykończenie podszewką żakietu itp.

…………………………………….

Regulamin uczestnictwa:
1) W zajęciach mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie lub nieletnia za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.
2) Osoby uczestniczące w zajęciach biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia zarówno w czasie trwania zajęć jak i przerw oraz są zobowiązane do przestrzegana regulaminu pracowni.
3) Warunkiem uczestnictwa jest uprzednia rezerwacja miejsca drogą mailową lub telefoniczną oraz dokonanie wpłaty.
4) Odwołanie umówionych wcześniej zajęć:
– w przypadku zajęć grupowych może nastąpić z 72h wyprzedzeniem bez utraty wpłaty, w przypadku rezygnacji z zajęć po tym terminie zajęcia umówione przepadają (wyjątek: uda nam się znaleźć osobę na to miejsce).
– w przypadku zajęć indywidualnych może nastąpić z 24h wyprzedzeniem bez utraty wpłaty, w przypadku rezygnacji z zajęć po tym terminie zajęcia umówione przepadają (wyjątek: uda nam się znaleźć osobę na to miejsce).
5) Zastrzegamy sobie prawo do zmian terminu zajęć z przyczyn od nas niezależnych np. gdyby liczba uczestników nie pozwalała na pokrycie kosztów organizacji danych zajęć. W tej sytuacji uczestnik ma prawo do zwrotu opłaty za odwołane zajęcia lub wyboru innych terminu.
6) Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz cennika.

…………………………………….

Regulamin pracowni:
1. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie lub nieletnie za zgodą (pisemną) rodziców lub opiekunów.
2. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rezerwacji terminu (telefonicznie, mailowo lub poprzez FB) oraz dokonanie wpłaty w terminie 3 dni od daty rezerwacji na nr konta mbank 23114020040000310252221725 Ewa Szafranek „szyjemy.com” w tytule: datę zajęć oraz swoje dane.
3. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu warsztatów z przyczyn od nas niezależnych. W tej sytuacji uczestnik ma prawo do zwrotu opłaty za odwołane zajęcia lub wyboru innego terminu.
4. W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach opłata wniesiona jest zwracana jeśli rezygnacja zastępuje min. 5 dni przed zaplanowanym terminem warsztatów, w przeciwnym wypadku nie jest zwracana. Istnieje możliwość przekazania miejsca innej osobie.
5. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
6. Osoby uczestniczące w zajęciach biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia zarówno w czasie trwania zajęć jak i przerw oraz są zobowiązane do przestrzegania regulaminu pracowni.